Pomocne

Wpłata środków na kontoAby przeprowadzić wymianę walut w Panelu Transakcyjnym należy najpierw wpłacić środki na konto KantoraInternetowego.pl.
W tym celu Logujemy się do Panelu Transakcyjnego i wchodzimy w zakładkę „Wpłata środków”.

panel uzytkownika

Wybieramy jaką walutę chcemy wpłacić.

wybierz walute

Wybieramy sumę jaką chcemy przelać

wybierz ilosc

Oraz wybieramy bank z którego będzie wpłata

wybierz bank

Na dole uzyskamy wszystkie potrzebne nam dane do przelewu

podtwierdzenie formularza

Przy dokonywaniu przelewy proszę pamiętać o uzupełnieniu prawidłowo tytułu przelewu zgodnie z tym co będzie podane w tym oknie.

wpisz haslo

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!