Pomocne

Jak wymieniać walutę?Aby wymienić walutę należy przejść do zakładki „Wymiana walut”.

uzytkownik menu

Mamy do dyspozycji 3 rodzaje wymiany: Transakcja ekspresowa – gdzie następuje natychmiastowa wymiana walut. Twój kurs – gdzie sami ustawiamy kurs po którym chcemy wymienić walutę, oraz Twój termin- który umożliwia zdefiniowanie jednorazowego lub cyklicznego terminu wykonania transakcji.

rodzaj transakcji

Transakcja ekspresowa pozwala na szybkie przelewy i po naciśnięciu na tę zakładkę przejdziemy do strony z wymianą walut.
Tu wpisujemy kierunek transakcji, czy chcemy sprzedać czy kupić walutę, na jaką walutę chcemy wymienić, na jakie konto ma iść przelew, czy bezpośrednio do naszego banku, czy na konto Użytkownika (będzie ta kwota dodana do naszego salda.
Można też podać tytuł przelewu.

Transakcja ekspresowa

Poniżej mamy opłatę za przelew. Tu możemy wybrać standardowy przelew lub ekspres. Ekspres dostarczany jest w trybie ekspresowym tego samego dnia, o ile zlecenie zostało złożone do godziny 13:45. W trybie ekspresowym musimy się liczyć z opłatą 15 zł (przelew EUR) lub 80zł (przelew USA, GBP).


Standardowy przelew

Poniżej widnieje kwota do wymiany, którą mażemy sami ustalić zaznaczając znacznik przy „chcę podać inną kwotę do wymiany.

Wybor kwoty


Niżej mamy podany obecny kurs, który zmienia się co 12 sekundy. Kurs jest w różnych kolorach podany w zależności czy spada czy się podnosi wartość danej waluty.

Aktualny kurs

Możemy też ustalić kwotę wyniku w walucie.

Wyliczenie

Na koniec klikamy przycisk „Wykonaj”. Otrzymamy oczywiście informację e-mailem o wykonanej przez nas transakcji.

potwierdzenie

Jeśli chcemy skorzystać z opcji Twój Kurs klikamy na tą opcję.

usluga -Twoj Kurs

Wybieramy czy chcemy sprzedać czy kupić walutę oraz jaka ma to być waluta

Wybierz walute

Ustawiamy kwotę do wymiany jeśli ma być to inna od deklarowanej przez kantor. Zaznaczamy wówczas opcje „chcę podać inną kwotę do wymiany”

Ustalenie kwoty wymiany waluty

Ustawiamy następnie własny kurs. Po prawej stronie mamy pokazany obecny kurs.

Wlasny Kurs

Po czym klikamy na zakładkę „złóż zlecenie”. E-meilem otrzymamy potwierdzenie złożenia zlecenia. W tym przypadku na stanie naszego konta pojawi się kwota do wymiany, która będzie zablokowana do czasu aż waluta zostanie wymieniona zgodnie z naszym kursem.

Potwierdzenie zlecenia

Jeśli chcemy zaplanować transakcje wymiany walut klikamy opcję Twój Termin

usluga - Twoj Termin

Tutaj wpisujemy czy chcemy sprzedać czy kupić i jaką walutę. Wybieramy też na jakie konto ma waluta iść. Wpisujemy kwotę jaka nas interesuje.

Sprzedaż/Kupno

Kolejny etap to ustawienie terminu wykonania przelewu i cyklu, czy to ma być jednorazowe czy co miesięczne.

Ustawienie terminu

Klikamy następnie opcje „Wykonaj” i gotowe. Oczywiście otrzymamy i tu potwierdzenie realizacji zlecenia.Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.