Pomocne

Jak wymieniać walutę?Aby wymienić walutę należy przejść do zakładki „Wymiana walut”.

user menu

Mamy do dyspozycji 3 rodzaje wymiany: Transakcja ekspresowa – gdzie następuje natychmiastowa wymiana walut. Twój kurs – gdzie sami ustawiamy kurs po którym chcemy wymienić walutę, oraz Twój termin- który umożliwia zdefiniowanie jednorazowego lub cyklicznego terminu wykonania transakcji.

types of transactions

Transakcja ekspresowa pozwala na szybkie przelewy i po naciśnięciu na tę zakładkę przejdziemy do strony z wymianą walut.
Tu wpisujemy kierunek transakcji, czy chcemy sprzedać czy kupić walutę, na jaką walutę chcemy wymienić, na jakie konto ma iść przelew, czy bezpośrednio do naszego banku, czy na konto Użytkownika (będzie ta kwota dodana do naszego salda.
Można też podać tytuł przelewu.

Transakcja ekspresowa

Poniżej mamy opłatę za przelew. Tu możemy wybrać standardowy przelew lub ekspres. Ekspres dostarczany jest w trybie ekspresowym tego samego dnia, o ile zlecenie zostało złożone do godziny 13:45. W trybie ekspresowym musimy się liczyć z opłatą 15 zł (przelew EUR) lub 80zł (przelew USA, GBP).


Standardowy przelew

Poniżej widnieje kwota do wymiany, którą mażemy sami ustalić zaznaczając znacznik przy „chcę podać inną kwotę do wymiany.

Wybór kwoty


Niżej mamy podany obecny kurs, który zmienia się co 12 sekundy. Kurs jest w różnych kolorach podany w zależności czy spada czy się podnosi wartość danej waluty.

Aktualny kurs

Możemy też ustalić kwotę wyniku w walucie.

Wyliczenie

Na koniec klikamy przycisk „Wykonaj”. Otrzymamy oczywiście informację e-mailem o wykonanej przez nas transakcji.

potwierdzenie

Jeśli chcemy skorzystać z opcji Twój Kurs klikamy na tą opcję.

usługa -Twój Kurs

Wybieramy czy chcemy sprzedać czy kupić walutę oraz jaka ma to być waluta

Wybierz walutę

Ustawiamy kwotę do wymiany jeśli ma być to inna od deklarowanej przez kantor. Zaznaczamy wówczas opcje „chcę podać inną kwotę do wymiany”

Ustalenie kwoty

Ustawiamy następnie własny kurs. Po prawej stronie mamy pokazany obecny kurs.

Własny Kurs

Po czym klikamy na zakładkę „złóż zlecenie”. E-meilem otrzymamy potwierdzenie złożenia zlecenia. W tym przypadku na stanie naszego konta pojawi się kwota do wymiany, która będzie zablokowana do czasu aż waluta zostanie wymieniona zgodnie z naszym kursem.

Potwierdzenie zlecenia

Jeśli chcemy zaplanować transakcje wymiany walut klikamy opcję Twój Termin

usługa - Twój Termin

Tutaj wpisujemy czy chcemy sprzedać czy kupić i jaką walutę. Wybieramy też na jakie konto ma waluta iść. Wpisujemy kwotę jaka nas interesuje.

Sprzedaż/Kupno

Kolejny etap to ustawienie terminu wykonania przelewu i cyklu, czy to ma być jednorazowe czy co miesięczne.

Ustawienie terminu

Klikamy następnie opcje „Wykonaj” i gotowe. Oczywiście otrzymamy i tu potwierdzenie realizacji zlecenia.Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!