Pomocne

Jak wypłacić środki?Jeśli chcemy wypłacić nasze środki z Konta Użytkownika na własne konto bankowe, przechodzimy do zakładki „Wypłata Środków”

Wypłata Środków

Wybieramy jaka ma być to waluta, do jakiego banku wpłacona. Możemy tez wpisać własny tytuł przelewu, ale nie jest to wymagane.

Ustawienia wyboru waluty

Wybieramy, czy ma być to przelew standardowy czy ekspresowy. Pamiętajmy tutaj o ewentualnych opłatach pobieranych przez banki. Jeśli dany bank ma podpisaną umowę z naszym Serwisem wówczas kwoty powyżej 50 PLN lub 20 jednostek walutowych są zwolnione od opłat.

Ustawienia przelewu

Możemy ustalić jaką kwotę chcemy wypłacić zaznaczając „chcę podać inną kwotę do wypłaty”

Potwierdzenie kwoty

I naciskamy przycisk „Wykonaj”. Czas wykonania przelewu uzależniony jest od banków i trwa od kilku minut do 3 dni.

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!