Pomocne

Sprawdzanie stanu kontaAby sprawdzić stan konta należy zarejestrować się do Panelu Transakcyjnego i kliknąć na zakładkę „Stan Konta”

user transaction panel

Należy pamiętać, że czas potrzebny do zaksięgowania środków na Koncie Użytkownika jest uzależniony od banku, w którym transakcja została wykonana. Czas ten wynosi od kilku minut do 3 dni. W Panelu widać salda różnych walut. Są tu dwie kolumny: „środki dostępne” i „środki zablokowane”. „Środki dostępne „ to środki, którym Użytkownik już dysponuje. Natomiast „środki zablokowane”, to środki waluty zablokowanej w wyniku złożenia zlecenia TWÓJ KURS. Jeśli chcemy odblokować środki musimy przejść do „historii zleceń” i tam anulować zlecenie.

place an order

Można tu przejść bezpośrednio do kupna lub sprzedaży waluty z dostępnych środków.

perform a currency exchange

Lub wpłacić dodatkowe środki na Konto Użytkownika.

add funds

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.