Pomocne

Sprawdzanie stanu kontaAby sprawdzić stan konta należy zarejestrować się do Panelu Transakcyjnego i kliknąć na zakładkę „Stan Konta”

user transaction panel

Należy pamiętać, że czas potrzebny do zaksięgowania środków na Koncie Użytkownika jest uzależniony od banku, w którym transakcja została wykonana. Czas ten wynosi od kilku minut do 3 dni. W Panelu widać salda różnych walut. Są tu dwie kolumny: „środki dostępne” i „środki zablokowane”. „Środki dostępne „ to środki, którym Użytkownik już dysponuje. Natomiast „środki zablokowane”, to środki waluty zablokowanej w wyniku złożenia zlecenia TWÓJ KURS. Jeśli chcemy odblokować środki musimy przejść do „historii zleceń” i tam anulować zlecenie.

place an order

Można tu przejść bezpośrednio do kupna lub sprzedaży waluty z dostępnych środków.

perform a currency exchange

Lub wpłacić dodatkowe środki na Konto Użytkownika.

add funds

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!