Pomocne

Rejestracja do KantoraInternetowego.plRejestracja do KantoraInternetowego.pl jest konieczna by uzyskać dostęp do Panelu Transakcyjnego, który umożliwia przeprowadzenie transakcji wymiany walut. W tym celu należy wypełnić formularz zgodnie z rzeczywistymi danymi. Jest on dostępny po kliknięciu na stronie głównej przycisku REJESTRACJA.

registrationStrona formularza wygląda następująco:

registration form

W tym miejscu należy wybrać czy jest się osobą fizyczną, czy reprezentujemy firmę. Jeśli Użytkownikiem jest firma, należy zaznaczyć , że jest to konto firmowe. Jeśli Użytkownikiem jest osoba z poza naszego kraju lub firma zagraniczna, należy zaznaczyć, ze jest to osoba lub podmiot zagraniczny. Jeśli natomiast jesteśmy osobą fizyczną z Polski nie zaznaczamy żadnego z tych dwóch pól.

e-mail


Jeśli Użytkownikiem jest osoba fizyczna wystarczy podać meila, wybrać hasło, takie by jego siła miała stopień choć „umiarkowany. Należy też przepisać podane hasło z obrazka.

password


Jeśli Użytkownikiem jest firma, należy wypełnić dane dotyczące firmy zgodnie polami, które widnieją w formularzu. Należy podać nazwę firmy, dokładny adres i NIP.

company's dataNależy pamiętać o zaznaczeniu pola wymaganego dotyczącego oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem. Po czym klikamy na znaczek DALEJ

acceptancePrzejdziemy do Panelu Transakcyjnego, w którym należy uzupełnić swoje dane klikając w zakładkę „Moje Dane”.

transaction panelWpisujemy swoje dane: Imię i nazwisko, adres, Pesel i numer dowodu, który jest niezbędny do transakcji równych lub wyższych niż 15 000 EUR. Klikamy na „Pobierz Kod”. Otrzymamy na meila kod jednorazowy, który jest potrzebny do zapisania naszych wpisanych danych.

one-time codPo otrzymaniu mela z kodem jednorazowym kopiujemy go

confirm

I wklejamy do panelu transakcyjnego

transaction panel

Wpisujemy też hasło, które ustaliliśmy sobie wcześniej. Klikamy na zakładkę „Zapisz”

passwordOstatnim etapem jest dodanie rachunku bankowego, musi być choć jeden, na który KantorInternetowy.pl będzie wpłacał wymienioną walutę. W tym celu Klikamy w zakładkę „Rachunek Bankowy”.

bank account


Wybieramy, czy jest to rachunek zagraniczny, jeśli tak musimy to zaznaczyć. Jeśli jest to rachunek należący do osoby trzeciej, również musimy to zaznaczyć i wówczas wpisać dane osoby, do której należy rachunek.

user panel
user panel
Wpisujemy numer rachunku, walutę i nazwę własną

user name

Znów pobieramy kod jednorazowy, po otrzymaniu go na meila wpisujemy go w okno „kod jednorazowy”, wpisujemy hasło i klikamy „Dodaj Konto”.

e-mail confirm

Mamy już pełną rejestrację konta i teraz możemy przejść do wpłacenia waluty i jej wymiany.Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!