Bezpieczeństwo

Bezpieczne transakcje internetowe

Dzięki naszym rozwiązaniom zapewniamy, że wszelkie transakcje finansowe realizowane przez internet są bezpieczne.

Wykorzystujemy certyfikat wystawiony przez  zaufane centrum certyfikacji Unizeto SA.

Wszelkie hasła do Serwisu kantorinternetowy.pl przechowujemy tylko w zaszyfrowanej postaci i nie ma do nich dostępu nawet administrator systemu.

Wykorzystujemy bezpieczny protokół komunikacyjny Secure Socket Layer (SSL), dzięki któremu dane przesyłane pomiędzy Serwisem a komputerem Użytkownika są bezpieczne. Wszystkie transakcje są szyfrowane za pomocą symetrycznych kluczy o długości 256 bitów zapewniających poufność przesyłanych danych.

Podnieśliśmy bezpieczeństwo korzystania z Serwisu kantorinternetowy.pl poprzez zastosowanie hasła maskującego dla numeru telefonu komórkowego. Jest to jeden z elementów procesu uwierzytelnienia i modyfikacji danych.

Dodatkowo wprowadziliśmy mechanizm oceny siły hasła ułatwiający zastosowanie odpowiedniego bezpiecznego ciągu znaków.

Aby zmienić hasło, dane kontaktowe bądź dodać lub usunąć numer bankowy w Panelu Transakcyjnym Użytkownik musi potwierdzić to unikalnym kodem jednorazowym przesłanym przez kantorinternetowy.pl na podany w formularzu rejestracyjnym email. Jednocześnie informujemy, że nie wysyłamy na adres email prośby o podanie jakichkolwiek danych poufnych, zwłaszcza hasła dostępu do konta.

Każdy Użytkownik w Panelu Transakcyjnym ma dostęp do historii zdarzeń i historii logowań w Serwisie, również do adresu IP, z którego nastąpiło logowanie.

Pięciokrotna nieudana próba logowania powoduje zablokowanie dostępu do Panelu Transakcyjnego, jest to wymóg bezpieczeństwa Użytkownika. Aby odblokować konto należy zrestartować hasło. Sugerujemy okresową zmianę hasła dostępowego do Serwisu kantorinternetowy.pl.
W prawym górnym rogu w Panelu Transakcyjnym znajduje się zegar aktywności sesji pozwalający kontrolować pozostały czas do końca aktywności sesji. Koniec aktywności spowoduje automatyczne wylogowanie Użytkownika z Serwisu kantorinternetowy.pl.

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.