Bezpieczeństwo

Bezpieczne transakcje internetowe

Dzięki naszym rozwiązaniom zapewniamy, że wszelkie transakcje finansowe realizowane przez internet są bezpieczne.

Wykorzystujemy certyfikat wystawiony przez  zaufane centrum certyfikacji Unizeto SA.

Wszelkie hasła do Serwisu kantorinternetowy.pl przechowujemy tylko w zaszyfrowanej postaci i nie ma do nich dostępu nawet administrator systemu.

Wykorzystujemy bezpieczny protokół komunikacyjny Secure Socket Layer (SSL), dzięki któremu dane przesyłane pomiędzy Serwisem a komputerem Użytkownika są bezpieczne. Wszystkie transakcje są szyfrowane za pomocą symetrycznych kluczy o długości 256 bitów zapewniających poufność przesyłanych danych.

Podnieśliśmy bezpieczeństwo korzystania z Serwisu kantorinternetowy.pl poprzez zastosowanie hasła maskującego dla numeru telefonu komórkowego. Jest to jeden z elementów procesu uwierzytelnienia i modyfikacji danych.

Dodatkowo wprowadziliśmy mechanizm oceny siły hasła ułatwiający zastosowanie odpowiedniego bezpiecznego ciągu znaków.

Aby zmienić hasło, dane kontaktowe bądź dodać lub usunąć numer bankowy w Panelu Transakcyjnym Użytkownik musi potwierdzić to unikalnym kodem jednorazowym przesłanym przez kantorinternetowy.pl na podany w formularzu rejestracyjnym email. Jednocześnie informujemy, że nie wysyłamy na adres email prośby o podanie jakichkolwiek danych poufnych, zwłaszcza hasła dostępu do konta.

Każdy Użytkownik w Panelu Transakcyjnym ma dostęp do historii zdarzeń i historii logowań w Serwisie, również do adresu IP, z którego nastąpiło logowanie.

Pięciokrotna nieudana próba logowania powoduje zablokowanie dostępu do Panelu Transakcyjnego, jest to wymóg bezpieczeństwa Użytkownika. Aby odblokować konto należy zrestartować hasło. Sugerujemy okresową zmianę hasła dostępowego do Serwisu kantorinternetowy.pl.
W prawym górnym rogu w Panelu Transakcyjnym znajduje się zegar aktywności sesji pozwalający kontrolować pozostały czas do końca aktywności sesji. Koniec aktywności spowoduje automatyczne wylogowanie Użytkownika z Serwisu kantorinternetowy.pl.

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!