Bezpieczeństwo

Bezpieczne transakcje internetowe

Dzięki naszym rozwiązaniom zapewniamy, że wszelkie transakcje finansowe realizowane przez internet są bezpieczne.

Wykorzystujemy certyfikat wystawiony przez  zaufane centrum certyfikacji Unizeto SA.

Wszelkie hasła do Serwisu kantorinternetowy.pl przechowujemy tylko w zaszyfrowanej postaci i nie ma do nich dostępu nawet administrator systemu.

Wykorzystujemy bezpieczny protokół komunikacyjny Secure Socket Layer (SSL), dzięki któremu dane przesyłane pomiędzy Serwisem a komputerem Użytkownika są bezpieczne. Wszystkie transakcje są szyfrowane za pomocą symetrycznych kluczy o długości 256 bitów zapewniających poufność przesyłanych danych.

Podnieśliśmy bezpieczeństwo korzystania z Serwisu kantorinternetowy.pl poprzez zastosowanie hasła maskującego dla numeru telefonu komórkowego. Jest to jeden z elementów procesu uwierzytelnienia i modyfikacji danych.

Dodatkowo wprowadziliśmy mechanizm oceny siły hasła ułatwiający zastosowanie odpowiedniego bezpiecznego ciągu znaków.

Aby zmienić hasło, dane kontaktowe bądź dodać lub usunąć numer bankowy w Panelu Transakcyjnym Użytkownik musi potwierdzić to unikalnym kodem jednorazowym przesłanym przez kantorinternetowy.pl na podany w formularzu rejestracyjnym email. Jednocześnie informujemy, że nie wysyłamy na adres email prośby o podanie jakichkolwiek danych poufnych, zwłaszcza hasła dostępu do konta.

Każdy Użytkownik w Panelu Transakcyjnym ma dostęp do historii zdarzeń i historii logowań w Serwisie, również do adresu IP, z którego nastąpiło logowanie.

Pięciokrotna nieudana próba logowania powoduje zablokowanie dostępu do Panelu Transakcyjnego, jest to wymóg bezpieczeństwa Użytkownika. Aby odblokować konto należy zrestartować hasło. Sugerujemy okresową zmianę hasła dostępowego do Serwisu kantorinternetowy.pl.
W prawym górnym rogu w Panelu Transakcyjnym znajduje się zegar aktywności sesji pozwalający kontrolować pozostały czas do końca aktywności sesji. Koniec aktywności spowoduje automatyczne wylogowanie Użytkownika z Serwisu kantorinternetowy.pl.

Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce - Bezpłatne przelewy do 12 banków

Alior
Bank Hipoteczny
BZWBK
ING
Inteligo
T - Mobile
Millenium
BGŻ BNP
Pekao
PKO BP
Raiffeisen
mBank