Bezpieczeństwo

Zgodność z przepisami prawa


Prowadzimy Zbiór Danych Osobowych (nr zgłoszenia R006040/11) w Generalnym Inspektoracie Danych Osobowych, który ma na celu ochronę danych naszych Klientów.
Wprowadziliśmy odpowiednie procedury przeciw praktykom prania brudnych pieniędzy zgodnie z wymogami Ustawy Prawo Dewizowe oraz Ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.
Posiadamy certyfikaty i zezwolenia, które upoważniają nas do pracy w instytucjach finansowych.
Stosujemy Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego stworzony i zalecany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom Najwyższy standard świadczonych usług.
Jesteśmy pod stałą kontrolą wymienionych wyżej instytucji państwowych, co zobowiązuje nas do ciągłej aktualizacji procedur wobec obowiązujących praw.

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!