Bezpieczeństwo

Zgodność z przepisami prawa


Prowadzimy Zbiór Danych Osobowych (nr zgłoszenia R006040/11) w Generalnym Inspektoracie Danych Osobowych, który ma na celu ochronę danych naszych Klientów.
Wprowadziliśmy odpowiednie procedury przeciw praktykom prania brudnych pieniędzy zgodnie z wymogami Ustawy Prawo Dewizowe oraz Ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.
Posiadamy certyfikaty i zezwolenia, które upoważniają nas do pracy w instytucjach finansowych.
Stosujemy Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego stworzony i zalecany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom Najwyższy standard świadczonych usług.
Jesteśmy pod stałą kontrolą wymienionych wyżej instytucji państwowych, co zobowiązuje nas do ciągłej aktualizacji procedur wobec obowiązujących praw.

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.