Jak to działa ?

Jak wymienić walutę ?


Wymiana waluty w naszym serwisie 
jest bardzo szybka i prosta. Wykonanie wszystkich operacji powinno zająć ok 10-30 minut (dla banków które są obsługiwane przez nasz system on-line - patrz tabelka Czasy transakcji).


Krok Czynność
1 zaloguj sie Logowanie lub rejestracja w serwisie kantorinternetowy.pl.
2 panel rejestracji Wybranie z menu wpłata środków - pobranie danych do przelewu bankowego.
3 logowanie do banku Przelew środków na konto serwisu kantorinternetowy.pl .
4 e-mail rejestracja Gdy środki będą już na koncie Kantoru Internetowego, przyjdzie powiadomienie email.
5 wymiana waluty Wybranie z menu wymiana walut - tu wymieniamy waluty po korzystnym kursie.
6 wyplata srodkow na konto bankowe Wypłata środków na wskazane konto bankowe.

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!