Jak to działa ?

Transakcje TopTransfer


Transakcje TopTransfer
 jest to najbardziej opłacalna opcja wymiany walut w Serwisie kantorinternetowy.pl. Przelewy wykonywane są między rachunkami w bankach, w których Serwis kantorinternetowy.pl posiada swoje rachunki. Dzięki temu nie są pobierane opłaty za walutowe przelewy międzybankowe.

Przelewy z/do mBank i MultiBank są obsługiwane przez rachunki kantorinternetowy.pl w BRE Banku – mogą tu wystąpić koszty przelewów. (szczegóły:  Koszty transakcji).
Przelewy do banku Millennium  w trybie TopTransfer są tylko  dla waluty  PLN, EUR i CHF - 
 mogą tu wystąpić koszty przelewów. (szczegóły: Koszty transakcji).
Główną zaletą TopTransfer jest fakt, że wymiana zajmuje od kilku do kilkunastu minut – wymiana przebiega w trybie online (szczegóły: Czasy transakcji).

Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce - Bezpłatne przelewy do 12 bankówbank Alior
Alior
bank BZWBK
BZWBK
bank ING
ING
bank Inteligo
Inteligo
bank T-mobile
T - Mobile
bank Mbank
mBank
bank Millenium
Millenium
bank PKO BP
PKO BP
bank BGŻ
BGŻ BNP
bank Raiffeisen
Raiffeisen
 
 

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!

Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce - Bezpłatne przelewy do 9 banków

Alior
BZWBK
ING
Inteligo
T - Mobile
Millenium
BGŻ BNP
PKO BP
Raiffeisen