Jak to działa ?

SpeedTransfer


SpeedTransfer jest to przelew ekspresowy do banku w Polsce, gdzie serwis kantorinternetowy.pl nie posiada rachunków (
lista TopTransfer). Warunkiem koniecznym jest zlecenie przelewu do godziny 13.45,  taki przelew zostanie zrealizowany w trybie ekspresowym, waluta pojawi się na Twoim koncie w dowolnym banku  w ciągu 2 godzin od wykonania operacji. 

SpeedTransfer jest wykonywany automatycznie, bez dodatkowej ingerencji Klienta Serwisu kantorinternetowy.pl, poniżej warunki wykonania przelewu SpeedTransfer:

Warunkiem koniecznym jest zlecenie przelewu w dniu roboczym do godziny 13.45      
 

Waluta Minimalna kwota operacji Koszt operacji
PLN 100.000 PLN 1 zł
EUR 10.000 EUR 3 zł
GBP 30.000 GBP 5 zł
USD 30.000 USD 5 zł
CHF usługa niedostępna usługa niedostępna

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!