Blog

« Wróć


Brexit: Unijni przywódcy chcą planu na wypadek braku porozumienia.

2020-11-19

Brexit GPB/EUR

Potrzeba planu na wypadek hard Brexitu

Wielka Brytania i Unia Europejska nadal nie doszły do porozumienia odnośnie tego, jak wyglądać będzie handel po zakończeniu okresu przejściowego.

Kilku przywódców krajów Unii Europejskiej jest coraz bardziej sfrustrowanych faktem, że terminy rozmów w sprawie handlu, bezpieczeństwa i połowów ulegają przesunięciu, pozostawiając niewiele czasu na przygotowanie się, jeśli umowa nie zostanie dopięta.

Europejscy przywódcy zażądają dziś, aby Komisja Europejska opublikowała plany na wypadek braku porozumienia. Firmy muszą bowiem przygotować się na najgorszy scenariusz.

Holandia, Francja, Belgia i inne kraje pierwszej linii obawiają się, że przedsiębiorstwa i społeczności rybackie zostaną dotknięte zakłóceniami gospodarczymi bez środków awaryjnych UE, które złagodzą skutki braku porozumienia.

– Musimy teraz opracować środki awaryjne. Zbliża się 1 stycznia 2021 roku; potrzebujemy siatki asekuracyjnej – powiedział starszy dyplomata UE.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!