Blog

« Wróć


Brexit: Unijni przywódcy chcą planu na wypadek braku porozumienia.

2020-11-19

Brexit GPB/EUR

Potrzeba planu na wypadek hard Brexitu

Wielka Brytania i Unia Europejska nadal nie doszły do porozumienia odnośnie tego, jak wyglądać będzie handel po zakończeniu okresu przejściowego.

Kilku przywódców krajów Unii Europejskiej jest coraz bardziej sfrustrowanych faktem, że terminy rozmów w sprawie handlu, bezpieczeństwa i połowów ulegają przesunięciu, pozostawiając niewiele czasu na przygotowanie się, jeśli umowa nie zostanie dopięta.

Europejscy przywódcy zażądają dziś, aby Komisja Europejska opublikowała plany na wypadek braku porozumienia. Firmy muszą bowiem przygotować się na najgorszy scenariusz.

Holandia, Francja, Belgia i inne kraje pierwszej linii obawiają się, że przedsiębiorstwa i społeczności rybackie zostaną dotknięte zakłóceniami gospodarczymi bez środków awaryjnych UE, które złagodzą skutki braku porozumienia.

– Musimy teraz opracować środki awaryjne. Zbliża się 1 stycznia 2021 roku; potrzebujemy siatki asekuracyjnej – powiedział starszy dyplomata UE.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.