Blog

« Wróć


A może polecimy do Chin - tylko jaką walutę tam zabrać?

2018-12-14

Jadąc do Chin należy zastanowić się jaką walutę zabrać. W kantorach nie znajdziemy raczej chińskiej waluty, a jeśli jest to po niezbyt dobrym kursie. Warto więc zabrać ze sobą euro lub dolary i na miejscu dokonać wymiany dewiz. Pamiętajmy jednak, że w wwożąc na teren Chińskiej Republiki Ludowej środki płatnicze w kwocie powyżej 5 tysięcy dolarów musimy złożyć stosowną deklarację, na podstawie której przy wyjeździe dokonywana jest kontrola wywożonych dewiz. Aby wywieść dewizy o wartości od 5 do 10 tysięcy dolarów musimy mieć zezwolenie banku. Do tego jeśli suma przekracza wymienioną sumę musimy mieć pozwolenie Biura Kontroli Dewizowej.
Oczywiście wymiany walut w Chinach możemy dokonać w bankach i kantorach. Nie należy korzystać z przypadkowych usług, bo jest to prawnie zabronione, poza tym często zdarzają się oszustwa.
A przed powrotem do kraju należy wymienić walutę chińską na dolary w oddziale Banku of China.

źródło: www.travelmaniacy.pl/artykul,jaka_walute_zabrac_do_chin-,4829,2,0.html

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.