Blog

« Wróć


Wzrost gospodarczy (PKB) Wielkiej Brytanii zwalnia do 0,2%. Kurs GBP/USD blisko poziomu 1,30

2019-03-29

https://comparic.xyz/uploads/2018/03/ccf_2_574-218x150.jpg

Szacuje się, że brytyjski produkt krajowy brutto (PKB) zwolnił do 0,2% w czwartym kwartale (od października do grudnia) 2018 r.

Od czasu pierwszego szacunku PKB pozostał niezmieniony, w następstwie stosunkowo silnego wzrostu w trzecim kwartale (od lipca do września) 2018 r.

Wzrost w III kwartale 2018 roku skorygowano nieznacznie do 0,7%, gdzie część tej aktywności prawdopodobnie odzwierciedlała jednorazowe skutki ciepłej pogody i Pucharu Świata. W porównaniu z tym samym kwartałem rok wcześniej, PKB Zjednoczonego Królestwa wzrósł o 1,4%.

Notowania funta szterlinga osuwają się dziś w stosunku do dolara. Wczoraj na zamknięciu sesji pokonana została tegoroczna linia trendu wzrostowego oraz horyzontalny poziom 1,3100. Dziś natomiast kurs GBP/USD testuje wsparcie w okolicach 1,3000.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.