Blog

« Wróć


Wybory w USA: Biden z przewagą w kluczowych stanach. Trump ma jeszcze szansę

2020-11-02

USA dolar amerykanski USD

Biden z przewagą, ale Trump wciąż ma szanse

Wybory w Stanach Zjednoczonych już jutro, a Joe Biden utrzymuje przewagę na Donaldem Trumpem.

Kandydat Demokratów wyprzedza obecnego prezydenta w kraju oraz stanach, w których toczy się zacięta walka o dominację.

Kurs dolara w pierwszym tygodniu listopada i przededniu wyborów kontynuuje umocnienie względem euro.

Joe Biden zwycięża w większość sondaży

Sondaże pokazują, że Joe Biden ma przewagę w stanach, w których to Trump w 2016 roku był faworytem. Mowa tu m.in. o Pensylwanii, Florydzie, Arizonie, Wisconsin, Michigan i Karolinie Północnej.

W przypadku sondażu ABC / Washington Post na Florydzie niewielką przewagę (50 – 48 proc.) ma Donald Trump.

Podczas wyborów 4 lata temu, Trump też nie był faworytem sondaży, a jednak wygrał wybory pokonując Hilary Clinton. Czy historia się powtórzy? Tego nie możemy stwierdzić.

Jednakże, analitycy są zdania, że Trump ma jeszcze realną szansę na zwycięstwo w stanach uważanych za “niepewne”. Sondaże ogólnokrajowe nie mogą wskazać zwycięzcy, ponieważ prezydentów wybiera stan, ale mogą sugerować trendy.

Sondaż NBC / Wall Street Journal pokazał, że przewaga Bidena wzrosła o pełne 10 punktów procentowych, 52% wobec 42% dla Trumpa.

Kurs dolara dalej zyskuje. EUR/USD coraz bliżej dołka

Notowania dolara umacniały się wobec euro przez cały ubiegły tydzień. Para walutowa EUR/USD osunęła się w związku z tym o prawie 1,8 proc.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!