Blog

« Wróć


UK odrzuca szansę na hard Brexit zaledwie jednym głosem! Kurs funta zyskuje

2019-04-03

https://comparic.xyz/uploads/2016/03/forex-comparic-photo-345-of-564-300x182.jpg

Hard Brexit uniknięty jednym głosem!

Wielka Brytania zrobiła decydujący krok w kierunku nieszkodliwego Brexitu, ponieważ członkowie Parlamentu i przywódcy partii politycznych poparli działania zapobiegające chaotycznemu wyjściu z Unii Europejskiej.

Głosowanie w Izbie Gmin miało miejsce wczoraj tuż przed północą i jego celem było zablokowanie możliwości hard Brexitu.

Projekt ustawy – której sprzeciwiła się sama premier Wielkiej Brytanii – wygrał zaledwie jednym głosem stosunkiem głosów 313 -312 i przejdzie teraz do wyższej izby Parlamentu. Wynik tego głosowania zniszczył marzenia niektórych członków Partii Konserwatywnej o twardym zerwaniu z blokiem, które mogło nastąpić już w przyszłym tygodniu.

W środę przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker oznajmił, że Parlament musi do 12 kwietnia znaleźć kompromis, który poprze większość członków Izby Gmin, aby UE zgodziła się na krótkie przedłużenie do 22 maja. W przeciwnym razie Wielka Brytania może zostać zmuszona do dużo dłuższego pozostania (mowa nawet o dwóch latach) we wspólnych strukturach.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.