Blog

« Wróć


UK odrzuca szansę na hard Brexit zaledwie jednym głosem! Kurs funta zyskuje

2019-04-03

https://comparic.xyz/uploads/2016/03/forex-comparic-photo-345-of-564-300x182.jpg

Hard Brexit uniknięty jednym głosem!

Wielka Brytania zrobiła decydujący krok w kierunku nieszkodliwego Brexitu, ponieważ członkowie Parlamentu i przywódcy partii politycznych poparli działania zapobiegające chaotycznemu wyjściu z Unii Europejskiej.

Głosowanie w Izbie Gmin miało miejsce wczoraj tuż przed północą i jego celem było zablokowanie możliwości hard Brexitu.

Projekt ustawy – której sprzeciwiła się sama premier Wielkiej Brytanii – wygrał zaledwie jednym głosem stosunkiem głosów 313 -312 i przejdzie teraz do wyższej izby Parlamentu. Wynik tego głosowania zniszczył marzenia niektórych członków Partii Konserwatywnej o twardym zerwaniu z blokiem, które mogło nastąpić już w przyszłym tygodniu.

W środę przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker oznajmił, że Parlament musi do 12 kwietnia znaleźć kompromis, który poprze większość członków Izby Gmin, aby UE zgodziła się na krótkie przedłużenie do 22 maja. W przeciwnym razie Wielka Brytania może zostać zmuszona do dużo dłuższego pozostania (mowa nawet o dwóch latach) we wspólnych strukturach.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!