Blog

« Wróć


Theresa May traci kontrolę nad Brexitem – czy to początek jej końca?

2019-03-25

https://comparic.xyz/uploads/2017/06/theresa-may-300x200.jpg

Nie od dziś wiadomo, że Theresa May ma coraz to bardziej słabnącą pozycję wśród brytyjskich polityków.

Napięta sytuacja w związku z Brexitem sprawia, że nadal postrzegana jest ona jako osoba odpowiedzialna za cały polityczny chaos.

Choć jeszcze nieoficjalnie, to już dziś okaże się, czy głosy na temat próby odebrania obecnej premier – Theresy May – tematu prowadzenia umowy Brexitowej dojdą do skutku.

Podczas dzisiejszego głosowania dojdzie do odpowiedzenia na podstawowe pytanie: czy posłowie Parlamentu Europejskiego przejmą kontrolę nad agendą legislacyjną i czy dalsze losy Brexitu należeć będą do nich. Jeśli do tego dojdzie, wówczas pozwoli to prawodawcom na wyrażenie poparcia dla różnych opcji – w tym również nawet opcję anulowania Brexitu.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.