Blog

« Wróć


Silny dolar sugeruje dobrą kondycję amerykańskiej gospodarki

2019-04-24

https://comparic.xyz/uploads/2016/03/forex-comparic-photo-299-of-564-300x201.jpg

Silna gospodarka USA i neutralny FED będą wspierać aprecjację dolara?

Dolar amerykański odnotowuje silną aprecjację w ostatnim czasie. Inwestorzy na całym świecie kupują amerykańskie akcje i obligacje obawiając się, że europejska gospodarka może popaść w głębsze spowolnienie.

Słabsza kondycja gospodarki strefy euro wzmacnia apetyt na względne bezpiecznego dolara.

Z kolei w ciągu ostatnich trzech miesięcy dolar amerykański znacznie się umocnił względem wszystkich walut koszyka G8. Co ciekawe najmocniej wzrósł w stosunku do tzw. bezpiecznych przystani tj. franka szwajcarskiego oraz jena japońskiego. Najwyraźniej wyższe stopy procentowe oraz stabilna gospodarka sprawiły, iż dolar pozostawał głównym wyborem przy dywersyfikacji portfeli inwestycyjnych.

 

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!