Przelewy do kantorinternetowy.pl (koszt transakcji)

 
Koszty przelewów w zależności od waluty i banków do kantorinternetowy.pl.

Bank PLN EUR CHF USD GBP
koszty przelewu bank Alior 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
koszty przelewu bank WBK 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
koszty przelewu bank ING 0 zł 0 zł wg TOiP 0 zł wg TOiP
koszty przelewu bank Inteligo 0 zł nie dotyczy nie dotyczy nie dotyczy nie dotyczy
koszty przelewu bank mbank wg TOiP wg TOiP wg TOiP wg TOiP wg TOiP
koszty przelewu bank Millennium 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
koszty przelewu bank PKO BP 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
koszty przelewu bank Raiffeisen 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
koszty przelewu bank T-mobile-bank 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
 koszty przelewu bank BGŻ BNP Paribas 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Banki zagraniczne wg TOiP wg TOiP wg TOiP wg TOiP wg TOiP
Banki krajowe wg TOiP wg TOiP wg TOiP wg TOiP wg TOiP wg TOiP – wg Tabeli Opłat i Prowizji Twojego banku
 

Przelewy walutowe z INNYCH BANKÓW krajowych i BANKÓW ZAGRANICZNYCH kantorinternetowy.pl przyjmuje jedynie wówczas, gdy są wykonywane opcje podziału kosztów SHA. Naszych Użytkowników nie obciążamy kosztami przyjęcia waluty przez Serwis kantorinternetowy.pl.

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!