Blog

« Wróć


Ostatnia szansa na porozumienie Wielkiej Brytanii z UE, czy dojdzie w końcu do Brexitu?

2019-03-11

https://comparic.xyz/uploads/2017/08/brexit-1491370_960_720-300x225.jpg

Rozmowy na temat wyjścia z Unii zostały wstrzymane po tym, jak UE przedstawiła propozycję, którą Wielka Brytania zdecydowała się odrzucić (w ubiegły piątek).

Andrea Leadsom, jedna z liderek Brexitu, mówi o “ostatniej szansie” dla porozumienia Wielkiej Brytanii z Unią Europejską. Negocjacje są potrzebne, aby premier Theresa May mogła uzyskać poparcie w parlamencie.

Sytuacja cały czas nie jest więc jasna. Jeżeli umowa May zostanie odrzucona w Parlamencie, to odbędzie się głosowanie na temat przełożenia terminu Brexitu.

Odłożenie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii na późniejszy termin może dać pewien oddech zarówno inwestorom, jak i właścicielom firm, którzy będą w stanie przygotować się do nadchodzących zmian.

 

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.