Blog

« Wróć


Monety kolekcjonerskie

2019-01-09

Pewno nie wiele osób wie, że poza monetami obiegowymi i monetami kolekcjonerskimi, z różnymi władcami i symbolami danego kraju, są też monety kolekcjonerskie z postaciami z bajek, głośnych filmów, są też monety świąteczne i sportowe. Przedstawimy jedynie kilka z dużej ich puli.
Jedną z droższych monet kolekcjonerskich z superbohaterami jest moneta złota, o czystości 583. Na rewersie widnieje supermen oczywiście w swoich standardowych barwach. Na awersie widnieje Elżbieta II. Jest to 100 dolarówka z Kanady, warta ponad 2 000zł. Wybita w roku 2016.
Kolejna moneta jest z czystego srebra. Na awersie widnieje znów królowa Elżbieta II, na rewersie kolorowa Królewna Śnieżka z Disney,owskiej bajki.
Inną ciekawą monetą jest z bramkarzem NHL z 2015 roku. Też srebrna i również pochodząca z Kanady, więc z tym samym awersem, czyli królową Elżbietą II
Ilość monet i rodzaje jest taki wielka, że każdy zapalony kolekcjoner znajdzie coś dla siebie.


źródło: silvergoldbull.pl/1-oz-srebrna-moneta-2015-disney-princess-snow-white

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.