Blog

« Wróć


Kursy walut NBP zaktualizowane w poniedziałek, 4 listopada o 11:45: Kurs dolara i euro w dół. Silnie traci frank i funt szterling.

2019-11-04

Money/NBP/PLN

Kurs euro traci 0,18% do złotówki, dolar amerykański osuwa się o 0,2%, a frank i funt zmniejszają swoją wartość kolejno o 0,36% oraz 0,29%, wynika z tabeli kursów średnich zaktualizowanych przez Narodowy Bank Polski (NBP) w poniedziałkowe południe.

 

W poniedziałek, od godziny 11:45, 4 listopada 2019 roku, obowiązuję zaktualizowane kursy walut NBP, które wynoszą:

 • kurs euro (EURPLN): 4,2539 zł.
 • kurs dolara (USDPLN): 3,8099 zł.
 • kurs franka (CHFPLN): 3,8567 zł.
 • kurs funta (GBPPLN) 4,9229 zł.

NBP podał zaktualizowaną tabelę kursów walut po trzech dniach przerwy. Ostatnia aktualizacja miała miejsce w czwartek, 31 października 2019 roku, przed długim weekendem. Jak wynika z zaktualizowanej tabeli, zaprezentowanej w poniedziałek, 4 listopada 2019 roku, o godzinie 11:45, kurs euro wynosi 4,2539 zł, kurs dolara 3,8099 zł, kurs franka 3,8567 zł i kurs funta 4,9229 zł.

Kurs złotego czeka na posiedzenie RPP. Jak zmieni się wartość euro i dolara?

– Oczekujemy, że Rada podtrzyma ocenę, że ‘obecny poziom stóp procentowych sprzyja utrzymaniu polskiej gospodarki na ścieżce zrównoważonego wzrostu oraz pozwala zachować równowagę makroekonomiczną’, a prezes NBP podczas konferencji prasowej podtrzyma przekaz o stabilizacji stóp procentowych w dłuższej perspektywie.

Sądzimy, że zdecydowana większość członków Rady podtrzyma poparcie dla utrzymania status quo w warunkach ryzyka spowolnienia (argument przeciw zaostrzeniu polityki monetarnej) oraz podwyższonej inflacji (argument przeciw obniżce stóp) – czytamy w raporcie analityków BOŚ Banku.

Zdaniem analityków kurs złotego może utrzymać dobrą kondycję, zapędził się jednak zbyt bardzo w swoim rajdzie wzrostowym. W związku z tym w stosunku do kursu euro powinien stabilizować się w okolicach 4,27-4,28 zł.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

 • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

 • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

 • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

 • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

 • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

 • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

 • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.