Blog

« Wróć


Kursy walut NBP zaktualizowane w poniedziałek, 4 listopada o 11:45: Kurs dolara i euro w dół. Silnie traci frank i funt szterling.

2019-11-04

Money/NBP/PLN

Kurs euro traci 0,18% do złotówki, dolar amerykański osuwa się o 0,2%, a frank i funt zmniejszają swoją wartość kolejno o 0,36% oraz 0,29%, wynika z tabeli kursów średnich zaktualizowanych przez Narodowy Bank Polski (NBP) w poniedziałkowe południe.

 

W poniedziałek, od godziny 11:45, 4 listopada 2019 roku, obowiązuję zaktualizowane kursy walut NBP, które wynoszą:

  • kurs euro (EURPLN): 4,2539 zł.
  • kurs dolara (USDPLN): 3,8099 zł.
  • kurs franka (CHFPLN): 3,8567 zł.
  • kurs funta (GBPPLN) 4,9229 zł.

NBP podał zaktualizowaną tabelę kursów walut po trzech dniach przerwy. Ostatnia aktualizacja miała miejsce w czwartek, 31 października 2019 roku, przed długim weekendem. Jak wynika z zaktualizowanej tabeli, zaprezentowanej w poniedziałek, 4 listopada 2019 roku, o godzinie 11:45, kurs euro wynosi 4,2539 zł, kurs dolara 3,8099 zł, kurs franka 3,8567 zł i kurs funta 4,9229 zł.

Kurs złotego czeka na posiedzenie RPP. Jak zmieni się wartość euro i dolara?

– Oczekujemy, że Rada podtrzyma ocenę, że ‘obecny poziom stóp procentowych sprzyja utrzymaniu polskiej gospodarki na ścieżce zrównoważonego wzrostu oraz pozwala zachować równowagę makroekonomiczną’, a prezes NBP podczas konferencji prasowej podtrzyma przekaz o stabilizacji stóp procentowych w dłuższej perspektywie.

Sądzimy, że zdecydowana większość członków Rady podtrzyma poparcie dla utrzymania status quo w warunkach ryzyka spowolnienia (argument przeciw zaostrzeniu polityki monetarnej) oraz podwyższonej inflacji (argument przeciw obniżce stóp) – czytamy w raporcie analityków BOŚ Banku.

Zdaniem analityków kurs złotego może utrzymać dobrą kondycję, zapędził się jednak zbyt bardzo w swoim rajdzie wzrostowym. W związku z tym w stosunku do kursu euro powinien stabilizować się w okolicach 4,27-4,28 zł.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!