Blog

« Wróć


Kurs dolara zyskuje, w tym samym czasie kurs złotego stabilny

2019-02-06

https://comparic.pl/wp-content/uploads/2016/04/monety-pln-cc-e1538989101435-218x150.jpeg

Doniesienia z USA wspierały kurs dolara. Amerykańska waluta wzmocniła się wczoraj po publikacji styczniowych odczytów ISM spoza przemysłu wczoraj.

Indeks co prawda minimalnie stracił w porównaniu z odczytem w grudniu i rynkowymi szacunkami, ale wartość na poziomie 56,7 pkt wygląda nadzwyczaj dobrze w zestawieniu z krajami rozwiniętymi i rozwijającymi się.

Osiągnięte po południu wzrosty (ok. 0,2 proc. na indeksie dolara) zostały utrzymane do orędzia Donalda Trumpa. Samo wystąpienie prezydenta nie było szczególnie bogate w elementy gospodarcze. Pojawiły się odniesienia do szybkiego wzrostu gospodarczego, dobrej sytuacji na rynku pracy czy kwestii związanych z Chinami (sympatia do prezydenta Xi i handel), ale w tych elementach nie było większego zaskoczenia. W rezultacie dolar utrzymał wzrosty, ale dalszej aprecjacji nie było.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!

Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce - Bezpłatne przelewy do 9 banków

Alior
BZWBK
ING
Inteligo
T - Mobile
Millenium
BGŻ BNP
PKO BP
Raiffeisen