Blog

« Wróć


Kraje członkowskie UE nie są gotowe na hard-brexit? Winny polityczny chaos UK

2019-03-08

https://comparic.xyz/uploads/2018/02/brexit-ccfo-300x200.jpg

To, że zbliża się termin oficjalnego opuszczenia Wielkiej Brytanii z szeregów Unii to oczywista informacja, jednak nie tak oczywista zdaje się aktualna sytuacja polityczna kraju, który podjąć ma już niedługo jeden z najważniejszych kroków historycznych.

Cecilia Malmstrom, komisarz UE ds. handlu podczas wczorajszej wypowiedzi dla telewizji Bloomberg News wyraziła wielkie rozczarowanie aktualną sytuacją w Wielkiej Brytanii – argumentując, że zbliżający się termin opuszczenia Zjednoczonego Królestwa struktur Unii Europejskiej zbliża się nieubłaganie a sytuacja polityczna kraju nadal nie jest pewna.

Europejska komisarz przyznaje, że opcja twardego brexitu może doprowadzić do wprowadzenia unijnych taryf celnych na towary brytyjskie – ponieważ dalszy brak konkretów ze strony Wielkiej Brytanii sprawia, że niektóre kraje członkowie nie zdążą odpowiednio przygotować się do takiego stanu rzeczy.

Ostatnie dni marca będą z całą pewnością ciężkim okresem nie tylko dla samej Wielkiej Brytanii, ale całej Unii Europejskiej, które mogą tymczasowo wprowadzić chaos biurokratyczny i infrastrukturalny.

Komisarz wyraża jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie i że Wielka Brytania dojdzie w wewnętrznych kręgach do porozumienia w ciągu najbliższych dwóch tygodni, czyli na tydzień przed opuszczeniem struktur unijnych.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.