Blog

« Wróć


Komentarz walutowy – ważny dzień dla rynku walut

2019-04-10

https://comparic.xyz/uploads/2018/02/chart-wykres-candle-ccfo-300x204.jpg Środa jest bez wątpienia najważniejszym dniem dla rynków w tym tygodniu.

W ciągu zaledwie tego jednego dnia mamy upakowaną taką liczbę wydarzeń, że starczyłoby ich na cały tydzień. Trzy najważniejsze z nich to posiedzenie EBC, minutki Fed oraz unijny szczyt ws. Brexitu.

Kwietniowe posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego nie przyniesie zmian polityki po tym, jak zapowiedziany został program wsparcia banków tanimi pożyczkami pod nazwą TLTRO3.

Program ten zostanie uruchomiony dopiero we wrześniu, dlatego jest mało prawdopodobne, aby EBC już teraz miał choćby mówić o kolejnych rozwiązaniach. Tym niemniej myślenie rynku idzie w tym kierunku: europejska gospodarka jest słaba, a ewentualny wzrost napięć handlowych może jeszcze sytuację pogorszyć.

W USA Fed opublikuje zapis dyskusji z marcowego posiedzenia, na którym zasugerowano wstrzymanie się z podwyżkami stóp – zapewne minimum przez ten rok. Sam ten fakt zatrzymał umocnienie dolara, ale rynek idzie dalej – wycenia obniżkę stóp na przyszły rok.

Najbardziej nerwowo będzie zapewne w Brukseli, gdyż nadal nie wiadomo, czym skończy się poświęcony Brexitowi szczyt. Brytyjski parlament przyjął propozycję przedłużenia okresu negocjacji do 30 czerwca, jednak w Unii pomysł traktowany jest sceptycznie.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!

Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce - Bezpłatne przelewy do 9 banków

Alior
BZWBK
ING
Inteligo
T - Mobile
Millenium
BGŻ BNP
PKO BP
Raiffeisen