Blog

« Wróć


Komentarz po wczorajszym posiedzeniu BoE i analiza kursu funta brytyjskiego

2019-02-08

https://comparic.xyz/uploads/2016/03/forex-comparic-photo-345-of-564-300x182.jpg

Wczoraj o godzinie 13:00 poznaliśmy decyzję BoE ws stóp procentowych. Zgodnie z oczekiwaniami analityków Bank Anglii pozostawił stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

Zmienność na funcie brytyjskim była jednak podwyższona. W pierwszej reakcji mogliśmy obserwować jego spadek, a następnie silny wzrost.

Prezes Banku Anglii powiedział na wczorajszej konferencji, że podwyżka jest możliwa w najbliższym czasie. Wszystko będzie zależało od sytuacji związanej z Brexitem. Jeżeli Wielka Brytania opuści Unię Europejską za porozumieniem stron i nie dojdzie do twardego Brexitu, to Bank zdecyduje się na podwyżkę być może już w Maju.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!

Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce - Bezpłatne przelewy do 10 banków

Alior
BZWBK
ING
Inteligo
T - Mobile
Millenium
BGŻ BNP
PKO BP
Raiffeisen
mBank