Blog

« Wróć


Iluminaci na dolarze

2018-12-11

Na dolarze amerykańskim widzimy pieczęć iluminatów. Pojawił się on w wyniku decyzji prezydenta Franklina D.Roosevelta. Obie strony pieczęci pojawiły się na banknocie jednodolarowym w roku 1935. I są to pieczęcie, które nie są zgodne z zasadami heraldyki. Po lewej stronie banknotu pojawiła się druga strona Wielkiej Pieczęci z niedokończoną piramidą i napisem "The Great Seal" , zaś po prawej jej pierwsza strona z orłem i frazą "of the United States". Więc zupełnie inaczej niż oryginalna pieczęć iluminatów. Roosevelt nadał w ten sposób większą rangę drugiej stronie Wielkiej Pieczęci USA z niedokończoną piramidą i Wszystkowidzącym Okiem.

O tym jak wyglądała i powstała Wielka Pieczęć USA i jak wygląda dokładnie dolar USA możecie poczytać na stronie w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar/dol.html

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.