Blog

« Wróć


George z FED o polityce monetarnej banku: „Pożyjemy, zobaczymy”

2019-03-28

https://comparic.xyz/uploads/2019/03/BN-NB604_0314di_P_20160314155121-218x150.jpg

Esther George z FED wypowiedziała się na temat polityki monetarnej USA oraz rosnącego ryzyka spowolnienia gospodarczego.

Rosnące ryzyko globalnego spowolnienia doprowadziło do tego, że następnym ruchem FED może okazać się obniżka stóp. Stephen Moore, powiedział w wywiadzie dla New York Times we wtorek, że bank centralny nie powinien był podnosić stóp ani we wrześniu i ani w grudniu 2018 r. oraz że powinien zmienić dotychczasową politykę.

George zapytana czy uważa, że ​​te dwie podwyżki stóp procentowych były błędem, powiedziała: – Nie, nie sądzę, abyśmy popełnili błąd we wrześniu.

Jednocześnie podkreśliła, iż popiera plany Rezerwy Federalnej dotyczące przeprowadzenia w tym roku przeglądu dotychczasowej strategii polityki pieniężnej. Uważa, że ​​niektóre proponowane zmiany mogą przynieść wiele korzyści, w tym propozycje, aby FED zobowiązał się nadrobić cel inflacyjny, który przez ostatnie lata pozostawał poniżej oczekiwań.

Jednocześnie wymieniła szereg powodów dla których takie ramy mogą nie działać lub nawet zaszkodzić gospodarce. W jej ocenie rozsądne byłoby, gdyby FED zezwolił na nieco większe odchylenia od 2-procentowego celu inflacyjnego.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.