Blog

« Wróć


Euro i dolar czekają na ważne dane w czwartek. Kurs złotego nadal silny

2019-04-18

https://comparic.xyz/uploads/2016/03/forex-comparic-photo-105-of-564-300x199.jpg

Wielki Czwartek nie będzie na rynkach dniem wyciszenia. To dziś ze światowej gospodarki napłyną najważniejsze w tym tygodniu raporty.

Szczególnie wyczekiwane są indeksy koniunktury w Europie, sporo publikacji pojawi się też w USA. To od nich będzie zależeć, w jakich nastrojach inwestorzy udadzą się na święta.

Publikowane dziś indeksy PMI dla strefy euro (godzina 10:00, wcześniej dane z Francji i Niemiec) pokażą, czy marcowa poprawa w chińskiej gospodarce przekłada się w tym miesiącu na koniunkturę w Europie.

Największe emocje towarzyszą danym z niemieckiej gospodarki, gdzie w pierwszym kwartale widzieliśmy dosłownie zapaść w przemyśle, choć sektor usług podtrzymywał wzrost gospodarczy.

W marcu jednocześnie mieliśmy pozytywne symptomy z Chin, gdzie wcześniejsze spowolnienie z pewnością zaciążyło na niemieckim sektorze eksportowym i na moment obecny rynki już wyceniają tak naprawdę poprawę sytuacji w Europie. Chiny zdecydowały się na spore wsparcie gospodarki nowym kredytem w pierwszym kwartale, choć już mówi się o tym, że wsparcie to będzie w kolejnych miesiącach ograniczone, ze względu na obawy o wpływ na stabilność finansową.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!