Blog

« Wróć


Dolar czeka na ważne dane, kurs złotego nadal stabilnie

2019-03-15

https://comparic.xyz/uploads/2016/03/forex-comparic-photo-163-of-564-218x150.jpg

W centrum zainteresowania pozostają odczyty produkcji przemysłowej w USA, indeksu NY Empire State oraz wstępne wskazanie indeksu Uniwersytetu Michigan.

Wspomniany indeks NY Empire Sate dostarczy informacji odnośnie tego w jakiej kondycji pozostawał amerykański sektor przemysłowy w marcu.

Ponadto antycypuje się, że nastroje amerykańskich konsumentów uległy dalszej poprawie. W oczekiwaniu na te publikacji waluta amerykańska lekko traci na wartości.

Podczas piątkowej sesji zostaną opublikowane dane odnośnie inflacji CPI w strefie euro, gdzie konsensus rynkowy zakłada wyhamowanie wskaźnika bazowego CPI do 1,0% z 1,1% w skali roku oraz przyśpieszenie inflacji CPI do 1,5% z 1,4% r/r.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.