Blog

« Wróć


Brexit przesunięty na 31 października. Dojdzie do rozłamu w partii May?

2019-04-11

https://comparic.xyz/uploads/2017/01/brexit-uk-eu-300x200.jpg

Przedłużanie Brexitu grozi destabilizacją rządu.

Brexit zostanie opóźniony do końca października w ramach planu uniknięcia chaotycznego wyjścia bez porozumienia, co oznacza dodatkowe, półroczne ryzyko niepewności politycznej.

W ciągu sześciu godzin rozmów w Brukseli osiągnięto kompromis, co pozwoli Wielkiej Brytanii pozostać w bloku do 31 października, a aktualizacja postępów odbędzie się w czerwcu. Brytyjska premier Theresa May przyjęła ofertę i musi teraz ją sprzedać sceptycznym członkom parlamentu w Londynie.

Eksperci szybko zauważyli, że to może nie być ostatnie przedłużenie Wielkiej Brytanii, a przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk nie wykluczył ostatnio takiej możliwości. Szef Rady Europejskiej Donald Tusk widząc jak wiele niejasności pozostaje po stronie brytyjskiej ws. dalszego przebiegu Brexitu chce zaproponować jego przedłużenie nawet o 12 miesięcy.

Brexit: Kłopotów ciąg dalszy.

Termin 31 października jest kompromisem i UK będzie mogła odejść wcześniej, jeśli Parlament ratyfikuje umowę rozwodową. Na środowym szczycie francuski prezydent Emmanuel Macron zajął twarde stanowisko naciskając na krótsze przedłużenie i zaostrzenie warunków, aby upewnić się, że Wielka Brytania nie może sabotować unijnych przedsiębiorstw w trakcie procesu wyjścia.

Kurs funta (GBP) reaguje nerwowo.

Kurs funta rozpoczął sesję europejską silnymi spadkami docierając w okolice dziennego pivota 1.3083. Następnie cena lekko odreagowała jednak na tę chwilę sprzedający zdołali zgasić impuls wzrostowy.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!

Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce - Bezpłatne przelewy do 9 banków

Alior
BZWBK
ING
Inteligo
T - Mobile
Millenium
BGŻ BNP
PKO BP
Raiffeisen