Blog

« Wróć


Brexit do 31 pażdziernika? Johnson chce zostać premierem

2019-06-12

Brexit/UK

Brexit do 31 października?

Boris Johnson jest znaną postacią publiczną.

Jego ostatnia wypowiedź: “Musimy opuścić UE do 31 października”, “Opóźnienie terminu oznacza porażkę dla UK”.

Jak wynika z sondażu dla gazety Telegraph, większość wyborców jest skłonnych do zagłosowania na konserwatystów jeśli to właśnie Johnson zostanie liderem.

Johnson obiecuje, że UK opuści Unię Europejską do 31 października 2019 roku. Były sekretarz jest faworytem wśród innych 10 kandydatów na fotel premiera.

Oczywiście każda postać ma swoich przeciwników. Rob Hayward powiedział w zeszłym tygodniu, że większość społeczeństwa podjęła już decyzję, o tym na kogo będzie głosować, pomimo że duża część nie ufa Borisowi.

Krytycznie na temat kandydata wypowiada się także minister spraw wewnętrznych – Sajid Javid, który twierdzi, że Johnson jest złym wyborem. Stwierdził, że nie potrzebujemy lidera, który poradzi sobie jedynie z Brexitem, ale kogoś kto będzie w dłuższym terminie prowadzić Wielką Brytanię.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!

Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce - Bezpłatne przelewy do 9 banków

Alior
BZWBK
ING
Inteligo
T - Mobile
Millenium
BGŻ BNP
PKO BP
Raiffeisen