Blog

« Wróć


Brexit: Oddalają się szanse na kompromis. Kurs funta osuwa się kolejny dzień

2019-05-09

https://comparic.xyz/uploads/2016/03/forex-comparic-photo-493-of-564-218x150.jpg

Optymizm inwestorów oczekujących na przełamanie impasu wygasa, co skutkuje osunięciem kursu funta.

Słabe wyniki w wyborach samorządowych zarówno Partii Konserwatywnej, z której wywodzi się Theresa May jak i Partii Pracy dawały szansę na kompromis w sprawie Brexitu. Mówiło się o ustępstwach w porozumieniu dotyczących unii celnej z UE, na których zależało Laburzystom.

Jednakże z podanych wczoraj informacji wynika, że rząd nie zdołał wyjść z impasu. Tym samym nie uda się wypracować porozumienia ws. Brexitu, które zostałoby przegłosowane w Izbie Gmin przed terminem wyborów do Parlamentu Europejskiego, które mają się odbyć w drugiej połowie obecnego miesiąca.

Jeśli rozmowy między opozycyjnymi partiami nie przyniosą rezultatu w postaci porozumienia, brytyjski parlament może głosować nad alternatywami, wśród których znajduje się m.in. drugie referendum ws. Brexitu czy też wcześniejsze wybory w UK.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!