Blog

« Wróć


Brexit: Kurs funta odrabia spadki po przejęciu fotelu premiera przez Borisa Johnsona

2019-07-25

GBP

We wtorek wieczorem Boris Johnson świętował swoje zwycięstwo w walce o fotel premiera Wielkiej Brytanii.

Boris zdołał przekonać do siebie swoich sceptycznie nastawionych polityków, wygrywając znacząco na nad drugim kandydatem. Teraz musi on utrzymać poparcie, by móc realizować swoją politykę.

Boris Johnson buduje nowy rząd

Nowym ministrem spraw zagranicznych został Dominic Raab, zaś ministrem obrony Ben Wallace. Rabb zrezygnował ze swojego stanowiska w listopadzie, a to z powodu swojego niezadowolenia z umowy Bexitowej, którą wynegocjowała Theresa May.

Polityk otrzymał także tytuł “pierwszego sekretarza stanu”. Powołanie tej osoby na ministra spraw zagranicznych może oznaczać, że Boris będzie podtrzymywał swoje stanowcze stanowisko co do opuszczenia Unii Europejskiej, nie zważając na możliwe konsekwencje wynikające z hard Brexitu.

Kurs funta do dolara GBP/USD

Kurs GBP/USD próbuje nieśmiało odrabiać ostatnie spadki. Niemniej para walutowa znajduje się od dłuższego czasu pod presją sprzedających. Póki co nie widać sygnałów, który mogłyby sugerować odwrócenie trendu.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!