Blog

« Wróć


Brexit: Jak duże banki widzą rynek brytyjski po opuszczeniu UE, co z kursem funta

2019-04-02

https://comparic.xyz/uploads/2019/01/ccfo-brexit-uk-ue-2-300x181.jpg

Analitycy większości instytucji finansowych spodziewają się, że konieczne będzie przedłużenie terminu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Od początku roku indeks Footsie (FTSE 100) znajduje się w tendencji wzrostowej, dziś jesteśmy na tegorocznych poziomach maksymalnych. Z kolei kurs funta utrzymuje się w szerokiej konsolidacji. Na razie nie widać przewagi ani popytu, ani podaży.

Komentarze analityków banku UBS

Wybory powszechne „teraz mogą być nieuniknione” i ta opcja jest prawdopodobnie bardziej atrakcyjna dla obecnego rządu Prawdopodobne jest przedłużenie zgodnie z art. 50. Funt szterling może być w dalszym ciągu zmienny i podatny na nowe informacje dotyczące Brexitu

Komentarze analityków z Goldman Sachs

Nadal dostrzegamy 45% szans, że zmodyfikowana wersja obecnego porozumienia w sprawie wycofania zostanie ostatecznie zatwierdzona przez Parlament, 40 procent szans na brak Brexitu, 15 procent szans ma twardy Brexit.

Komentarze analityków z Citigroup

Partia Demokratyczno-Unionistyczna Irlandii Północnej i euro-sceptyczni konserwatyści prawdopodobnie zapewnią ponowną porażkę dla porozumienia Theresy May Szybkie wybory wydają się logiczne, ale nie jest pewne, czy doprowadzą do rozwiązania. Chociaż zaplanowane na środę głosowania wydają się „daremne”, okoliczności mogą się szybko zmienić.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.