Blog

« Wróć


Brexit: Jak duże banki widzą rynek brytyjski po opuszczeniu UE, co z kursem funta

2019-04-02

https://comparic.xyz/uploads/2019/01/ccfo-brexit-uk-ue-2-300x181.jpg

Analitycy większości instytucji finansowych spodziewają się, że konieczne będzie przedłużenie terminu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Od początku roku indeks Footsie (FTSE 100) znajduje się w tendencji wzrostowej, dziś jesteśmy na tegorocznych poziomach maksymalnych. Z kolei kurs funta utrzymuje się w szerokiej konsolidacji. Na razie nie widać przewagi ani popytu, ani podaży.

Komentarze analityków banku UBS

Wybory powszechne „teraz mogą być nieuniknione” i ta opcja jest prawdopodobnie bardziej atrakcyjna dla obecnego rządu Prawdopodobne jest przedłużenie zgodnie z art. 50. Funt szterling może być w dalszym ciągu zmienny i podatny na nowe informacje dotyczące Brexitu

Komentarze analityków z Goldman Sachs

Nadal dostrzegamy 45% szans, że zmodyfikowana wersja obecnego porozumienia w sprawie wycofania zostanie ostatecznie zatwierdzona przez Parlament, 40 procent szans na brak Brexitu, 15 procent szans ma twardy Brexit.

Komentarze analityków z Citigroup

Partia Demokratyczno-Unionistyczna Irlandii Północnej i euro-sceptyczni konserwatyści prawdopodobnie zapewnią ponowną porażkę dla porozumienia Theresy May Szybkie wybory wydają się logiczne, ale nie jest pewne, czy doprowadzą do rozwiązania. Chociaż zaplanowane na środę głosowania wydają się „daremne”, okoliczności mogą się szybko zmienić.

żródło:www.comparic.pl

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!