Blog

« Wróć


Brexit: Brytyjscy ministrowie będą negocjować w Brukseli

2019-03-05

https://comparic.xyz/uploads/2019/01/www.maxpixel.net-England-Europe-Brexit-United-Kingdom-Domino-Eu-2123573-300x181.jpg

Sekretarz do spraw Brexitu oraz prokurator generalny Zjednoczonego Królestwa udadzą się do Brukseli.

Teraz prokurator generalny Geoffrey Cox będzie starał się wynegocjować prawnie wiążące zmiany w tej kwestii. Pomocą w rozmowach służyć ma sekretarz ds. Brexitu – Stephen Barclay.

Z jednej strony, unijni decydenci nie są przychylni na ustępstwa, z drugiej jednak zależy im, by umowa była poddana pod głosowanie przed pierwotną datą “rozwodu” (29 marca).
W przypadku sukcesu Coxa, parlamentarzyści mogą poprzeć nową umową podczas przyszłotygodniowego głosowania w Izbie Gmin. Tym samym odsunęłoby się widmo hard Brexitu.

Jeśli jednak starania brytyjskiego prokuratora generalnego pójdą na marne w Wielkiej Brytanii zagości polityczna niepewność, a termin Brexitu prawdopodobnie zostanie przesunięty.

 

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.