Jak to działa ?

Przelewy do kantorinternetowy.pl (czas realizacji)

Czasy przelewów między bankami a kantorinternetowy.pl


online – oznacza czas od 3 do 15 minut.
 

Jeśli transakcja odbywa się poza godzinami pracy Serwisu KantorIinternetowy.pl zaksięgowanie sumy odbywa się następnego dnia roboczego.

Również przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem, są wykonywane następnego dnia roboczego i wówczas księgowane na konto Użytkownika kantorinternetowy.pl. Czasy przelewów dotyczą dni roboczych.
 

  "
Bank PLN EUR CHF USD GBP
time_of_transfers_execution_bank_alior on-line on-line on-line on-line on-line
time_of_transfers_execution_bank_wbk on-line on-line on-line on-line on-line
time_of_transfers_execution_bank_ing on-line on-line 48h-72h on-line 48h-72h
time_of_transfers_execution_bank_inteligo on-line nie dotyczy nie dotyczy nie dotyczy nie dotyczy
time_of_transfers_execution_bank_millennium on-line on-line on-line on-line on-line
time_of_transfers_execution_bank_pkobp on-line on-line on-line on-line on-line
time_of_transfers_execution_bank_raiffeisen on-line on-line on-line on-line on-line
time_of_transfers_execution_bank_t-mobile-bank on-line on-line on-line on-line on-line
time_of_transfers_execution_bank_bgzbnpparibas  on-line on-line on-line on-line on-line
Banki zagraniczne 8h-72h 8h-72h 8h-72h 8h-72h 8h-72h
Banki krajowe 3 - 72h 8h-72h 48h-72h 48h-72h 48h-72h

Kantor walutowy w internecie

Kantor internetowy zapewnia użytkownikom dużą wygodę. Wymiana dolara czy euro za pośrednictwem naszego systemu daje wymierne korzyści. Ponadto internetowy kantor realizuje zlecenia od ręki.

Na naszej platformie publikujemy aktualny kurs funta, euro, dolara, a także kurs franka. Jeśli więc interesuje Państwa wymiana walut, kantor internetowy oferuje ją po cenach podanych na stronie. Można sprawdzić kurs dolara w każdej chwili i wymienić go wtedy, gdy jest to najbardziej opłacalne. Co więcej, podane online międzybankowe kursy walut to obraz jedynych kosztów, jakie poniosą Państwo przy wymianie. Kantor internetowy jest szansą, by zyskać dodatkowe oszczędności.

Wymiana funta czy innej waluty na ogół jest zyskowna jedynie dla placówki, która obsługuje transakcję. Często nie można liczyć na dobry kurs euro czy funta. Jeśli sprawdzą Państwo kursy walut online, przelicznik, który my stosujemy na pewno okaże się najlepszy. Wymiana euro nigdy nie była tak korzystna! Doskonale wiemy, jak wysokie mogą być kursy w kantorach internetowych, dlatego umożliwiamy Państwu śledzenie naszej oferty na bieżąco i porównywanie z innymi.

Nasz kantor walutowy w Internecie dba też o prostotę działania. Gdy przejrzą Państwo kursy walut online, kalkulator umożliwi Wam precyzyjne określenie kwoty, której możecie się spodziewać. Poza tym kantory wymiany walut w Internecie w naszym odczuciu powinny jak najbardziej minimalizować ilość działań koniecznych do przeprowadzenia operacji. Kantor Internetowy pozwala zrealizować przelew zagraniczny, posiada prosty interface i w każdym momencie umożliwia wysłanie zapytania do jednego z naszych specjalistów. Zapraszamy do darmowej rejestracji!