Blog

« Wróć


Czy kurs GBP spadnie w związku z głosowaniem ws. Brexitu?

2019-01-15

https://comparic.pl//Theresa-May-cc-uk-300x200.jpg Dziś o godzinie 20:00 odbędzie się głosowanie w parlamencie Wielkiej Brytanii – ws. Brexitu wypracowanemu przez premier Theresę May i Unię Europejską.

Wiele przemawia za tym, że sytuacja Theresy May jest już przesądzona, a sama umowa zostanie najprawdopodobniej odrzucona i sprawi, że będzie to największa porażka parlamentarna rządu brytyjskiego od 95 lat.

W związku z tym dzisiejsze głosowanie będzie bardzo istotne nie tylko dla dalszych losów Wielkiej Brytanii, ale również dla krajowej waluty – funta szterlinga, na którego skierowane są dziś wszystkie oczy obserwatorów rynkowych.

żródło:www.comparic.pl

Kantor Internetowy :

  • Nasz kantor walutowy ma wieloletnie doświadczenie w wymianie walut. Jesteśmy na rynku Polskim od ponad 10 lat.

  • Posiadamy licencję na uslugi płatnicze, które świadczymy. Są one kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego ( KNF) co zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

  • Naszym klientom oferujemy najszerszy"portfel walutowy " zawierający 10 topowych walut do wymiany.

  • Na naszej platformie możesz samodzielnie dokonać wymiany waluty dzięki prostemu interfejsu. Bez zbędnego dzwonienia do konsultanta z obsługą i czekaniem na połączenie.

  • Oferujemy darmową usługę "Twój kurs" za pomocą której wymienisz walutę po takim kursie jaki chcesz.

  • Jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy i pomagamy nie tylko przy obsłudze technicznej. Informujemy na bieżąco o problemach technicznych w poszczególnych bankach jak również świętach lub dniach wolnych w innych krajach.

  • Jesteśmy specjalistami w wymianie walut. Załóż darmowe konto i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.